Uwaga, uwaga! Mamy niezwykle radosną informację! Będzie Różaniec do Granic 2! Różaniec do granic Nieba.

Kiedy? od 01 do 08 listopada tego roku.
Gdzie? Wszędzie, w calej Polsce i na świecie!
Dlaczego? Musimy znowu chwycić za różańce i z całych sił wołać do Boga Ojca o zmiłowanie. Chcemy podjąć pokutę za nasze grzechy i wołać do Nieba o wybaczenie. Chcemy stanąć w obronie życia.
Kto? Absolutnie wszyscy; koniec z podziałami, koniec z lękim, koniec z niewiarą. Wszyscy połączmy się w wspólnej modlitwie, całą nadzieję pokładając w Bogu Ojcu Jedynemu.
Jak? Czasu jest mało, sytuacja trudna, twoja pomoc jest konieczna. Zapraszaj, wołaj, ogłaszaj, módl się, walcz, organizuj.

Więcej informacji już wkrótce na stronie www.rozaniecdogranic.pl oraz na profilu facebookowym.

Pani Wszystkich Narodów, módl się za nami!
„Na koniec moje Niepokalane Serce zatryumfuje”.

Zaproszenie dla polskich parafii i wspólnot polonijnych


„Odmawiajcie codziennie różaniec, aby wyprosić pokój dla świata.” Tymi słowami Maryja prosiła dzieci w Fatimie o modlitwę. To również potężna obietnica Maryi dotycząca przyszłości świata.
Ponieważ każdy różaniec odmówiony z wiarą jest skutecznym narzędziem zmieniającym ludzi i świat, zapraszamy wszystkich Polaków żyjących poza granicami Polski, do włączenia się w Różaniec Do Granic.

7 października 2017 o godz. 14.00 rozpocznie się modlitwa różańcowa na granicach Polski. Zapraszamy osoby indywidualne i grupy polonijne do modlitwy w miejscu Waszego pobytu w tym dniu o dowolnej godzinie (najlepiej o 14.00 czasu polskiego). Udział grup polonijnych można zgłaszać przesyłając e-mail z informacją o miejscu modlitwy. Zgłoszone punkty modlitwy będziemy umieszczać na mapie z informacją adresową, aby ułatwić innym dotarcie na miejsce modlitwy.

Aby włączyć się w modlitwę wystarczy, że zgromadzicie się w wyznaczonym kościele na wspólną Mszę Świętą i nabożeństwo Maryjne, a następnie odmówicie 4 części Różańca prosząc Maryję o ratunek dla naszej Ojczyzny i całego świata. Kapłani prowadzący modlitwę mogą skorzystać z materiałów, które zamieściliśmy na stronie http://rozaniecdogranic.pl/do-pobrania.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres [email protected]
W zgłoszeniach prosimy zawrzeć następujące informacje:
- pełną nazwę parafii lub miejsca modlitwy,
- dokładny adres miejsca modlitwy (ulica, miasto, kraj),
- godzinę (czasu lokalnego) rozpoczęcia modlitwy lub plan spotkania (z godzinami),
- współrzędne geograficzne,
- adres email osoby zgłaszającej,
- szacowana liczba osób modlących się (opcjonalnie).